Ładowanie...

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Palladium Architekci Sp. z o.o.
ul. Przyłuskiego 7
61-692 Poznań
tel. +48 602 342 647

Projekty domów | Architekt Poznań | Projekty hoteli

Jesteśmy również po to, żeby odpowiedzieć na pytania oraz udzielić wsparcia podczas podejmowania kluczowych decyzji związanych z budową domu.

Zapraszamy do zakładki

KONTAKT

biuro projektowe Poznań

Biuro projektowe Poznań

Architekt to nie tylko wyuczony zawód, to przede wszystkim pasja, która łączy w sobie elementy świata nauki oraz techniki. Dzięki temu możemy tworzyć śmiałe projekty oraz stawiać budynki, które będą stały niewzruszone przez kolejne dziesięciolecia. Architekt to osoba, która posiada odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym będzie mogła spełniać oczekiwania swoich klientów.

Takich architektów posiada właśnie nasze biuro projektowe. Poznań to miasto kreatywnych ludzi, a dzięki ścisłej współpracy pomiędzy pokoleniami jesteśmy w stanie stworzyć zgrany i dopełniający się nawzajem zespół, którzy podejmuje się projektów, które mogą wydawać się zbyt dużym wyzwaniem dla innych.

Mamy wiedzę, doświadczenie i wyobraźnie

Architekci w naszym zespole posiadają przede wszystkim ogromną wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętności przy korzystaniu z nowoczesnych programów do projektowania. To dzięki nim mogą tworzyć dobrze zagospodarowane przestrzenie. Natomiast dzięki uzdolnieniom plastycznym i precyzji, jesteśmy w stanie stworzyć dokładne projekty, natomiast razem z wrażliwością na formę, kolor oraz przestrzeń możemy wykreować niepowtarzalne wnętrza oraz ciekawe projekty domów.

Każdy z nas posiada znakomitą znajomość materiałoznawstwa z branży budowlanej oraz znajomość sztuki konstrukcyjnej, dzięki czemu wiemy jak dobrze dobrać odpowiednie materiały, dzięki którym nasi Klienci będą mieli pewność, że tworzone przez nasze poznańskie biuro projektowe konstrukcje, pozostaną w doskonałej formie przez wiele kolejnych lat.

Łączymy estetykę z funkcjonalnością

Zawsze staramy się łączyć w sobie zarówno względy estetyczne, jak i funkcjonalność. Dodatkowo, nasze biuro projektowe ma na celu połączenie wizji obsługiwanych przez nas klientów, wraz z naszym doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni lat.

Zlecenia traktujemy kompleksowo, dlatego możesz powierzyć nam wszystkie etapy powstawania zleconego budynku, począwszy od formalności, aż po oddanie go do użytku. Dzięki temu klienci biura projektowego Palladium mogą mieć absolutny komfort i spokój. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, jednak nasza oferta skierowana jest do mieszkańców wielkopolski.

Biuro architektoniczne z misją

Misją, które  wyznaje nasze biuro architektoniczne, jest tworzyć projekty domów oraz innych budynków, a następnie sprawnie je realizować. Pragniemy, żeby w stawianych przez nas budynkach aż chciało się mieszkać, pracować lub też spędzać czas wolny. Naszym priorytetem jest funkcjonalność, idealne proporcje oraz najwyższa jakość wykonania. W końcu jako architekci tworzymy  przede wszystkim dla ludzi. Ze względu na to, zawsze starannie wykonujemy projekty oraz dobieramy materiały, dzięki którym budowla będzie trwała i solidnie wykonana. Zawsze staramy się osiągnąć harmonię pomiędzy stylem, w jakim zaprojektowany jest budynek, a stylem okolicy, w której ma on powstać. Niezależnie czy mato być centrum Warszawy czy obrzeża Poznania – estetyka końcowego obiektu jest tak samo ważna.

Dlaczego nasze biuro projektowe?

Przede wszystkim nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi, które można zlecić w jednym miejscu. Dla Ciebie zaprojektujemy budynek, jego wnętrze, zajmiemy się obsługą administracyjną związaną z budową obiektu, a także oczywiście realizacją całego przedsięwzięcia. Dobre biura projektowe z Poznania i nie tylko posiadają gotową ofertę, która została przygotowana przez doświadczonych architektów. Jednak cechą wyróżniającą nas spośród innych jest elastyczność, w dostosowania projektu do wymagań i potrzeb Klienta, ponieważ wyznajemy zasadę, że to jego wizja zawsze jest na pierwszym miejscu.

Jako, że z naszym poznańskim biurem architektonicznym będziesz prowadził współpracę przez co najmniej klika kolejnych miesięcy, bardzo zależy nam na dobrej komunikacji i świadomości wykonywanych przez nas działań.

Dlaczego nasze biuro projektowe?

Mieliśmy okazję współpracować z dziesiątkami Klientów. Różnili się oni oczekiwaniami, wizjami oraz prowadzonym trybem życia. Dzięki temu, że mogliśmy dla nich projektować i realizować różne projekty, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pomaga nam przy każdym kolejnym.

W każdą realizację wkładamy całe swoje serce, wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaprezentować wyjątkowy projekt, który będzie całkowicie dopasowany do ich upodobań. Sprawdziłeś już różne biura projektowe, a Poznań nie był w stanie spełnić pod tym względem Twoich wymagań? Zapoznaj się z ofertą Palladium Architekci.

Jeśli poszukujesz dobrego i rzetelnego biura projektowego w Poznaniu, Palladium jest najlepszym wyborem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz co możemy dla Ciebie zaprojektować.

Projektujemy, analizujemy, ulepszamy

Nasze biuro projektowe nie tylko tworzy nowe projekty.  Zajmujemy się wszelkiego rodzaju analizami, wykonujemy zarówno projekty koncepcyjne jak i budowlane. Możemy przeprowadzić również modernizację już istniejących budynków lub stworzyć projekty wystroju wnętrz. Możesz nam również zaufać jeśli chodzi o ekspertyzy techniczne, opinie konstrukcyjne, kosztorysy lub też nadzory autorskie.

Podczas naszej wieloletniej działalności oraz ciągłej analizie potrzeb naszych Klientów, staliśmy się specjalistami w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Projektujemy hotele, domy jedno- oraz wielorodzinne dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu oraz wykorzystaniu najnowszych trendów obowiązujących w branży architektonicznej.