Ładowanie...

Projekty hoteli

Projekt hoteli

Każdy projekt hotelu zaczyna się od pomysłu, a następnie przelania zarysu na papier i na samym końcu przekształcenia go w funkcjonalny budynek. Nie inaczej tworzy się projekty hoteli. Początkowo rodzi się pomysł, który później trzeba wcielić w życie. Do tego należy zatrudnić sprawdzonych architektów, aby zaprojektowali, wybudowali i urządzili budynek w taki sposób, aby ich Klient był w pełni zadowolony. Tym właśnie zajmują się architekci tworzący zespół Palladium, którzy nie tylko zaprojektowali, ale również wcielili w życie około 20 projektów hoteli i pensjonatów. W naszym portfolio możesz zobaczyć wizualizację 3D każdego projektu oraz zapoznać się z innymi realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.

Projekty hoteli z kosztorysem

W obecnych czasach branża turystyczna to jedna z najlepiej i najszybciej rozwijających się dziedzin na rynku globalnym. Ludzie coraz częściej decydują się na wyjazdy z dala od domu, między innymi, aby oderwać się od codziennego życia i udać się na zasłużony wypoczynek. Inni natomiast wyjeżdżają na zorganizowane spotkania biznesowe czy konferencje prowadzone właśnie w częściach hoteli specjalnie zaprojektowanych na potrzeby eventów biznesowych. Razem z większą ilością zainteresowanych usługami dotyczącymi branży turystycznej, znacząco zwiększa się ilość hoteli. Ze względu na to nasi doświadczeni architekci coraz częściej wykonują projekty hoteli z kosztorysem, zarówno dla małych firm, jak i dla większych przedsiębiorstw. Na stronie Palladium architekci w zakładce z portfolio stworzyliśmy kategorię projekty hoteli.

Projekt hotelu – nowoczesnych i bardziej klasycznych

W naszej wielopokoleniowej firmie pracuje wielu utalentowanych pasjonatów sztuki projektowania, którzy z zapałem podchodzą do nowych wyzwań jakimi jest stworzenie z jednego pomysłu, całych przestrzeni dostosowanych do codziennego funkcjonowania. Nasi Klienci mogą liczyć na modernistyczne, a jednocześnie nowoczesne projekty hoteli, w pełni oparte o zamysł nabywcy. Wzorując się na naukach poprzedników, rozwijając się razem z rynkiem i jego ciągłymi uaktualnieniami, dzielimy się naszym doświadczeniem poprzez realizowane projekty. Architektura to nie tylko sama budowla, to serce osób zaangażowanych w jej powstawanie. Dla naszych architektów, każdy projekt hotelu, budynku mieszkalnego czy innego obiektu, jest jak dziecko. A nasze “dzieci” wyróżniają się na tle innych gotowych projektów hoteli. Szkicując nowy projekt budynku największy akcent kładziemy na wizję Klienta, ponieważ to właściciel decyduje o ostatecznym wyglądzie i rozmieszczeniu pomieszczeń.

Hotel – projekt wspólnym dziełem architekta i klienta

Staramy się być elastyczni, nie narzucając swoich wizji, poddając konstruktywne sugestie, dzięki czemu pomysł Klienta przeradza się w pełni funkcjonalną budowlę, która przyciąga wzrok gości hotelowych i zachęca przytulnymi wnętrzami. Należy pamiętać, iż każdy hotel ma swój własny charakter, zupełnie jak jego właściciel, dzięki temu projektowanie hoteli jest nie tylko wyzwaniem, ale i ciekawym doświadczeniem dla architekta.

Każdy hotel jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Wymarzyłeś sobie góralską chatę z bali i spadzistym dachem? Albo być może nowoczesną konstrukcję ze szkła w kształcie sześcianu? Każdą z konstrukcji jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować, ale również wybudować. W zależności od przyjętego stylu budowy i urządzenia wnętrz, hotele mogą być przytulne, przypominające atmosferą rodzinny dom, inne wręcz na odwrót, modernistyczne, surowe i minimalistyczne. Są gusta i guściki, dzięki temu przyszli goście hotelowi mają możliwość wyboru.

Projektowanie obiektów hotelowych i pensjonatów

Nasze biuro projektowe stara się stworzyć różnorodne projekty pensjonatów i hoteli, które będą satysfakcjonujące dla naszych Klientów oraz będą wzbudzały pozytywne skojarzenia.

Masz już pomysł, ale nie wiesz jak przelać go na papier? Czy na razie twój pomysł zatrzymał się na etapie “Chcę otworzyć mały hotel”, ale dalej nie wiesz co zrobić? Pozwól nam sobie pomóc. Jesteśmy gotowi zaangażować się w stworzenie i wcielenie Twojego pomysłu w rzeczywistość. W naszej wieloletniej działalności stawialiśmy już czoła projektom, które wydawały się niemal niemożliwe do zrealizowania. Wykonaliśmy projektowanie obiektów hotelowych różnych rozmiarów. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu potencjału naszych architektów oraz danego pomysłu, jesteśmy w stanie stworzyć projekt hotelu Twoich marzeń. Nie musisz mieć dokładnego pomysłu, wystarczy, że przyjdziesz do nas i opowiesz nam o nim, a my zajmiemy się aspektami architektonicznymi. Nasze projekty pensjonatów i hoteli zobaczysz w rozbudowanym portfolio.

Kompleksowe projekty hoteli indywidualnym kosztorysem

Dzięki współpracy z nami otrzymasz dokładnie rozplanowany budynek, którzy pomożemy wybudować i wyposażyć. Czasem największym wrogiem inwestora nie jest brak pomysłu, ale brak możliwości jego wykorzystania. Wykonujemy projekty hoteli z kosztorysem, który pozwoli Ci w łatwy sposób doszacować wartość inwestycji. Jesteśmy tu, by Cię wysłuchać i spełnić nie tylko marzenie o hotelu, ale również sprawić by był on funkcjonalny, tak abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał danego miejsca. Projekty hoteli z kosztorysem prowadzimy od początku do końca według twoich wskazówek, a dzięki kreatywnemu myśleniu możemy szybko nanieść ewentualne zmiany w projekcie. Cechuje nas elastyczność, więc zawsze słuchamy wskazówek inwestora oraz dajemy całkowity wgląd w każdy z etapów powstawania, które są dokładnie analizowane razem z naszym Klientem. Na bieżąco dopasowujemy się nie tylko do wymagań Klienta, ale również zmieniających się trendów rynkowych.

Dostarczamy projekty hoteli z kosztorysem dopasowanym do Twoich możliwości

Praca architekta jest jednocześnie naszą pasją, w której łączymy lata teorii zdobywanej na różnych uczelniach pod nadzorem doświadczonych i znanych osobistości oraz praktykę, której również uczyliśmy się pod skrzydłami wykwalifikowanej kadry. Pracę w tej branży kontynuujemy od wielu lat. Każdy projekt hotelu powierzony w nasze ręce jest dla nas możliwością spełnienia czyjejś wizji. Dlatego należymy do architektów chętnych i angażujących się w przydzielone zadania. Nie zaprzestaliśmy na zdobyciu dyplomu i zaprojektowaniu paru hoteli. Dzięki polecaniu nas przez zadowolonych inwestorów, nawiązujemy coraz to nowsze kontakty i podejmujemy się projektowania ciekawych konstrukcji.

Zależy nam, żebyś był zadowolony z pracy naszego biura architektonicznego

Zadowolenie Klientów jest celem każdej branży, a dla nas jest ono priorytetem, ponieważ dzięki temu możemy współpracować z wieloma firmami, które cenią sobie dobrze wykonany projekt hotelu. Łączymy nowoczesność z klasyką, a projektując staramy się wykorzystywać kreatywne i oryginalne pomysły, dzięki temu Klient otrzymuje jedyny w swoim rodzaju design.

Szukamy najlepszych możliwości wykorzystania danej przestrzeni, wzbogaceni o lata doświadczeń, jesteśmy w stanie przewidzieć stale zmieniające się trendy w architekturze i dostosować się do nich. Każdy projekt hotelu traktujemy jak wyzwanie, w pełni poświęcając mu swoją uwagę, dzięki temu Klient otrzyma starannie wykonany projekt oraz dokładnie zaplanowaną realizację.

Projektowanie hoteli od analizy po dostosowanie przestrzenne

Wiemy, że dla przedsiębiorcy, pierwszym i najważniejszym krokiem jest inwestycja w projekt hotelu. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybranie firmy odpowiedzialnej za projekt nie należy do najprostszych zadań, dlatego skonstruowaliśmy korzystną ofertę, w której proponujemy analizy programowo-przestrzenne, wykonanie kosztorysu, projekty koncepcyjne i budowlane inwestycji. Można od nas oczekiwać między innymi fachowej technicznej ekspertyzy przestrzeni przeznaczonej na budowę. Projektowanie hoteli wymaga szczególnej uwagi, ponieważ są one tworzone dla większej ilości ludzi niż domy. To dla nas oczywiste, że projekt ma się podobać nie tylko inwestorowi, ale również przyszłym gościom danego obiektu. Dzięki znajomości rynku architektonicznego oraz potrzeb i wymagań Klienta, w sposób kreatywny i przemyślany tworzymy przestrzenie, które są uniwersalne i trafią w gusta osób, dla których tworzony jest projekt.

Doświadczenie przelane w projekty hoteli, pensjonatów i restauracji

Warto skorzystać z oferty doświadczonych i utalentowanych architektów. Jesteśmy po to, żeby spełnić Twoje marzenie o hotelu oraz, aby stale wspierać radą. Podejmując się naszych usług pracujesz bezpośrednio z architektami, którzy przez długi okres czasu dokształcali się poprzez zajmowanie się różnymi sektorami związanymi z architekturą. Nasz zespół dzięki długotrwałej współpracy może się nawzajem uzupełniać pod względem doświadczeń i preferowanych stylów. Dzięki połączeniu zarówno talentów, jak i unikalnych osobowości w wyniku końcowym powstają oryginalne, przyjemne dla oka i wyjątkowe projekty pensjonatów, hoteli czy restauracji.

Oryginalne projekty hoteli nowoczesnych zobaczysz w naszym portfolio

Niepowtarzalność naszych projektów jest zauważalna i zobrazowana chociażby w portfolio, z którym zachęcamy się zapoznać. Możemy się rozwijać tylko dzięki stałemu rozwojowi i podążaniu z duchem czasu, co jest widoczne w naszym portfolio z projektami hoteli. Stawiamy na projekty hoteli nowoczesnych, idących z duchem rynkowych trendów. Technologie u nas wprowadzone są pomocą nie tylko dla architektów, ale głównie dla Klientów zainteresowanych współpracą. Dajemy możliwość zobaczenia pełnej wizualizacji projektu hotelu, czyli tworzymy przejrzysty model 3D naszego projektu. Zamiast wyobrażać sobie gotowy projekt hotelu, możemy Ci go pokazać, jeszcze zanim zainwestujesz. Mamy za sobą lata praktyki i do tej pory owoce naszej pracy okazywały się sukcesami, co jest doceniane w wymagającej branży architektonicznej. Nowoczesne projekty obiektów hotelowych są dopasowywane pod indywidualne preferencje, ponieważ chcemy, aby każdy inwestor był zadowolony z naszego nakładu pracy.

Dobra komunikacja projektowanie hoteli

Chcemy, aby Klient Palladium mógł być zadowolony z naszej pracy, bez tracenia czasu na niepotrzebne poprawki, które niestety mniej doświadczeni architekci oferują w “pakiecie”. Ty wyjdziesz z satysfakcją z rzetelnym projektem hotelu i zaoszczędzisz swój cenny czas (a wiadomo,że w biznesie czas to pieniądz), ponieważ zadowolenie Klienta stawiamy jako nasz codzienny priorytet. Jako firma jesteśmy odpowiednio przygotowani na realizację bardzo zróżnicowanych projektów pod względem technicznym jak i praktycznym.

Na rynku wyróżniamy się tym, że to my jesteśmy do dyspozycji Klienta, a nie na odwrót. Stawiamy na komunikację, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć ciekawe projekty pensjonatów, hoteli i restauracji, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym Klientom. Mamy pewność, że w naszej firmie, przedsiębiorca otrzyma zarówno projekt hotelu SPA jak i małego nadmorskiego pensjonatu na czas i zgodny z jego wizją biznesu.

Nowoczesne projekty hoteli dopasowane do inwestora

Oferujemy budynki o ciekawych konstrukcjach oraz wnętrzach, dając możliwość wykorzystania naszego doświadczenia w połączeniu z najnowszymi technologiami. Zapewniamy, iż nawet gotowe projekty hoteli, będą indywidualnie dopasowywane pod każdego inwestora. Innowacyjne projekty oraz indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy to znak rozpoznawczy dobrego architekta.

Ostateczna decyzja jednak należy do Ciebie, czy pozwolisz nam się wykazać?

 

Architekt Poznań | Projekty domów | Projektowanie hoteli

Skontaktuj się z nami:

 

projekt hotelu
Palladium Architekci – Błądek Manikowski
Przyłuskiego 7
61-692 Poznań
tel. +48 782 220 378